Implom József Középiskolai Helyesírási verseny 2017

2017. december 01., 10:59

Az Implom József Középiskolai Helyesírási verseny iskolai fordulóját 2017. november 23-án, csütörtökön1430-tól bonyolítottuk le iskolánk 6-os tantermében. 29 tanuló vett részt a háziversenyen: 7 fő szakgimnazista és 22 szakközépiskolás. A feladatlapokat összeállította és javította Dérné Cseresnyés Anikó. A verseny alatt felügyelt Szabó Tamásné és Dérné Cseresnyés Anikó. A január 10-én sorra kerülő megyei fordulóra a tavalyi tanévben bevezetett szabályok szerint minden iskolatípusból az I-II. helyezett jut tovább, tehát iskolánkat is 4 diák képviselheti:
- szakgimnázium:
 Jóni Zita 10. A (magyartanára: Dr. Szűcsné Balázs Éva)
 Sipos Boglárka 9. A (magyartanára: Badakné Péter Ildikó)
- szakközépiskola:
 Balázs Gábor 10. g
 Lakatos Orsolya 9. f (magyartanáruk: Dérné Cseresnyés Anikó)