Álláshirdetés

2018. november 05., 08:27

A vásárosnaményi Lónyay Menyhért Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola munkatársakat keres az alább munkakörökhöz kapcsolódó feladatok ellátására:

1.     SZAKÁCS SZAKOKTATÓ

Feladatok:

-          szakács és vendéglátásszervező tanulóknak ételkészítési ismeretek gyakorlat megtartása

-          a Lónyay étekház melegkonyhás nyílt árusítású vendéglátó egységben a termeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások:

-          szakirányú középfokú végzettség + érettségi

-          min. 5 éves szakmai gyakorlat

-          felhasználói szintű számítógépes ismeret

-          vendéglátásban szerzett gyakorlat előnyt jelent

2.  PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok

-          bejövő számlák iktatása

-          a házipénztár kezelése

-          számlázás

-          a könyveléshez kapcsolódó feladások elkészítése

Elvárások

-          középfokú pénzügyi, gazdasági végzettség

-          pontos, precíz, rugalmas munkavégzés

-          szakmai tapasztalat előny, de nem szükséges

A jelentkezés módja: A pályázati dokumentációt (önéletrajz, iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata, erkölcsi bizonyítvány (sikeres pályázat esetén), motivációs levél) a lonyay@baptistaoktatas.hu e-mail címre várjuk 2018. november 25-ig!

További információ a 06/45-570-062 telefonszámos kérhető