Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny regionális fordulója

2016. március 18., 18:00

Az Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny regionális fordulóján vettünk részt Debrecenben a Szent József Gimnázium és Szakközépiskolában. A megmérettetésen 30 tanuló 10 csoportban mérte össze tudását. Iskolánkat 2 csapat képviselte:


1. csoport:

Gyorsok Krisztián 10.d

Kárpáti Zsolt 9.f

Haraszti Richárd 9.e


2. csoport:

Tóth Sándor 9.g

Kálmán Ádám 9.g

Kócsé Dániel 9.g

Frissítés: Iskolánk egyik csapata (Gyorsok Krisztán 10.d, Kárpáti Zsolt 9.f, Haraszti Richárd 9.e) bejutott az Országos Szakmai Közismereti Tanulmányi Verseny döntőjébe. A döntő helyszíne: Miskolc, időpontja: 2016. április 22. (péntek). Gratulálunk nekik!

Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny regionális fordulója