Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

AJKSZP – Iskolai életre felkészítő hét

2019. április 15-17. között iskolánk ismét meghirdette az AJKSZP keretében az ún. „Iskolai életre felkészítő hetet”.

35 fő nyolcadik osztályos tanuló költözött be április 14-én, vasárnap este a kollégiumba, akik mindannyian jelentkeztek az AJKSZP-be. A tanulókat Gecseyné Papp Zsuzsanna és Lokita Beatrix munkacsoport-vezetők fogadták a kollégiumban, majd Szászi Dóra tanárnő irányításával kézműves foglalkozáson vettek részt a diákok, ahol húsvéti ajándéktárgyakat készíthettek szeretteiknek.

Hétfőn reggeltől  nyolcadikos vendégeink elméleti órákon és gyakorlati foglalkozásokon vettek részt. Bepillantást nyertek a szakközépiskolai közismeretis és szakmai elméletis órák világába, valamint kipróbálhatták magukat a tankonyhán, a pincér kabinetben, a fémipari tanműhelyben, s próbára tehették ügyességüket a cukrász-pék tanműhelyben is.

A szakmai programok mellett mozilátogatásra is sor került.

A leendő AJKSZP-s tanulóknak immár nagyobb rálátásuk van iskolánk mindennapjaira, hasznosan és érdekesen töltötték el az iskolai felkészítő hetet, melynek zárásakor bögrét, tollat és kulcstartót kaptak útravaló ajándékként.

GALÉRIA