Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

B49: Szenczy Sándor és vendégei a Lónyayban

Az ún. B49 projekt keretében Szenczy Sándor és vendégei meglátogatták iskolaközösségünket! Az elnök úr bevezetőjét (Rohadj meg! - alcímmel) követően Majoros Zsolt bizonyságtételét hallhattunk, majd Burai Krisztián énekelt néhány számot tanítványaink legnagyobb örömére. Végül ismét a Baptista Szeretetszolgálat vezetője szólt a megjelentekhez, beszélt az életünket megkeserítő dolgok elhagyásáról és a megbocsátás fontosságáról!

A program végén aztán elkészültek a várva-várt szelfik. Úgy érzékeltük, hogy diákjaink jól érzeték magukat és örültek a nagy találkozásnak! Egy biztos, hogy minden hozzánk érkező neves személyiségnek és nekünk is meg kell próbálni tudatosítani diákjainkban, hogy a siker nem jön csak úgy magától, azért MINDENKINEK MEG KELL DOLGOZNI!

GALÉRIA