Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Bill Drake Band koncert

A Bill Drake Band amerikai gospel-rock zenekar 2023-ban újra Magyarországra érkezett. 2023. június 7-én iskolánkba is ellátogattak a Hope Tour 2023 keretében. Fellépéseik megrendítő és felemelő elemei azok a személyes bizonyságtételek, példázatok, élettörténetek, amelyek az egyes számok között hangzanak el. A színpadon Billen és a zenészein látszott, hogy kegyelemben élnek. Mosolyogtak és minden hangot lélekből játszottak. A zenekar különlegessége, hogy nem egy országból származnak a tagok, hiszen amerikai, brit, német és magyar zenél együtt. Lenyűgöző táncosok is színesítették az előadást.

Vallják, hogy a művészet, így a zene is a szív nyelve. A rockzene pedig a fiatalok nyelve az ötvenes évek óta és elsősorban őket szeretnék megszólítani. Azt hiszem ez iskolánkban is sikerült, ahol tanulóink és a tiszaszalkai Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola néhány meghívott diákja hallgathatta meg a koncertet. 


 

 

GALÉRIA