Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Gyönyörű siker a megyei helyesírási versenyen

2018. január 10-én négy tanítványunk vett részt az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei fordulójában Nyíregyházán. A verseny szabályai szerint egy tollbamondással és egy helyesírási feladatlappal kellett megbirkózniuk. Tanítványaink derekasan helytálltak, a következő remek eredmények születtek:

Szakközépiskola:

Balázs Gábor 10. g     I. helyezett    Felkészítő: Dérné Cseresnyés Anikó

Lakatos Orsolya 9. f    IV. helyezett      Felkészítő: Dérné Cseresnyés Anikó

 

Szakgimnázium:        

Jóni Zita 10. A             XI. helyezett   Felkészítő: Dr. Szűcsné Balázs Éva

Sipos Boglárka 9.A     XII. helyezett   Felkészítő: Badakné Péter Ildikó                                          

Gratulálunk diákjainknak és felkészítőiknek, s különösen büszkék vagyunk Balázs Gáborra, aki Szabolcs-Szatmár-Bereg megye legjobb szakközépiskolás helyesírójaként képviselheti iskolánkat és megyénket a döntőben Gyulán.

Az országos versenyen további sikeres szereplést kívánunk!