Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Jubileumi ünnepség a Budapest Arénában

2022. december 3-án iskolánk több mint 100 tanulója egy nagyszabású baptista jubileumi ünnepségen vett részt a Budapest Arénában.

A Magyarországi Baptista Egyház és a Baptista Szeretetszolgálat rendhagyó módon mondott köszönetet a huszonöt éves Baptista Szeretetszolgálatért, az idén elhunyt Szenczy Sándor alapító elnök életéért és áldásos tevékenységéért, valamint a Baptista500 év kezdetéért. A közös jubileumi ünnep egyben rendhagyó istentisztelet is volt, amelyhez Papp János egyházelnök és Dr. Szilágyi Béla, a segélyszervezet elnöke hozott igei üzenetet.

Az est színvonalát emelte Mező Misi és a MagnaCumLaude, Pintér Béla és Szabó Balázs előadása, valamint egy 400 fős gyerekkórus és Friderika produkciója.

Minden lónyays feltöltődve, élményekkel gazdagodva szállt föl a Vásárosnaményba tartó buszokra. Biztos vagyok benne, hogy diákjaink sokáig emlékezni fognak erre a rendhagyó baptista születésnapra.

GALÉRIA