Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Kiemelkedő versenyeredmény német nyelvből

Szívből gratulálunk Juhász Gizella 10.f osztályos pincér tanulónak, aki az Es weihnachtet országos német projekt versenyen 6. helyezést ért el. A szervezők egy nagyon színvonalas és különleges feladatsorral látták el a versenyzőket. A számos érdekes országismereti feladaton keresztül a diákok megismerkedhettek a német nyelvet beszélő országok téli hagyományaival, karácsonyi szokásaival, ünnepi ételeivel, a karácsonyi vásárokkal. A versenyzők egyéni munkát, valamint projekt feladatot is végeztek és a kreativitás mellett olyan XXI. századi kompetenciákat fejlesztettek, mint a digitális kompetencia, problémamegoldás és az együttműködés. Gizike remekül teljesítette a feladatokat és magas pontszámmal (94 %) végzett az előkelő helyen.

További sok sikert kívánunk tanítványunknak és német nyelv tanárának, Lokita Beatrix oktatónak!

GALÉRIA