Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Köszönet a humanitárius szolgálatért

 A Baptista Oktatási Intézményfenntartó Központ Dunán Inneni Területi Igazgatósága 2022. június 29-én nagyszabású ünnepség keretében köszönte meg az intézményeiben dolgozó kollégáknak a Tiszabecsi Segítségponton nyújtott önzetlen szolgálatot. 120 fő munkatárs vett át köszönő oklevelet a Baptista Szeretetszolgálat jelenlévő képviselőitől, mert áldozatkész munkájukkal hozzájárultak az Ukrajnából menekült embertársak megsegítéséhez.

Négy intézmény „Humanitárius Iskola” kitüntető díjban részesült, köztük az ünnepségnek helyszínt adó Lónyay Menyhért Baptista Technikum és Szakképző Iskola közössége. Az intézmény 20 munkatársa kapcsolódott be aktívan a humanitárius munkába.

Hálásan köszönjük a segítő munkatársak, a helyettesítő oktatók munkáját, valamint az ünnepi alkalom szervízét ellátó vendéglátó oktatók feladatteljesítését!

GALÉRIA