Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Nemzeti Összetartozás Napja 2019

2019. június 4.-én, a Nemzeti Összetartozás Napján, az első órában, iskolaközösségünk tagjai részt vettek az „Egy vérből valók vagyunk” című emlékműsoron. A műsort a 9.A, 9.B és a 11.A osztályok tanulói adták elő. A résztvevők felidézték a trianoni eseményeket, határon túli magyar költők verseit szavalták, a kórus citerahang kíséretében népdalt énekelt. A digitális technika növelte a vizuális élményt. A tanulók megrendülten és fegyelmezetten nézték végig a műsort, mely formálta hazafiságukat, tudatosította bennük a nemzeti érzést és az összetartozás fontosságát. A műsort Himcsuk István állította össze, a betanításban Osváth Éva tanárnő segédkezett, Tarapcsák Norbert rendszergazda pedig a hangosítást oldotta meg magas szinten. Köszönet minden résztvevőnek a kiváló munkáért.

GALÉRIA