Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Nyílt nap 2023

A november 16-án megrendezett nyílt napunkra 143 általános iskolás regisztrált.

A meghívottak az aulában megnézhették a pincér tanulók által készített díszasztalt, a pék tanítványok által prezentált sütőipari termékeket, a szakácsok hidegkonyhai készítményeit, valamint  cukrászaink díszmunkáit. Itt találkozhattak az érdeklődők a gépészet és az informatika ágazat jellegzetes eszközeivel is.

Májer Ibolya igazgatónő egy részletes prezentációval, közel 1 órában ismertette a következő tanév beiskolázási programját.

Ezt követően az idelátogatók bemutató órákon vettek részt, illetve bepillantást nyertek a tanműhelyekben folyó munkába. Megtekintették a kereskedelmi és a felszolgáló kabinetet, a  fémipari és az informatikai tanműhelyt, valamint a tankonyhát. Vendégeinket étvágyfalatokkal, teasüteményekkel és teával kínáltuk.  A program tombolasorsolással végződött, 1 tortával, 2 hidegtállal és péksüteményekkel lettek gazdagabbak a résztvevők.

Köszönet illeti e tartalmas nyílt nap sikeréért tevékenykedő valamennyi közreműködőt.

GALÉRIA