Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Nyugdíjas találkozó 2023

2023. november 8-án különlegesen szép iskolatörténeti nap részesei lehettünk.

Délután 14 órától kezdődött az iskolaközösség által szervezett I. Nyugdíjas találkozó.

A meghívottak közül iskolánk 22 egykori munkatársa érkezett meg a nyugdíjas délutánra.

A vendégeket Májer Ibolya igazgatónő köszöntötte, majd Tóth Lajos címzetes igazgató úr idézte meg az iskola első 25 tanévét, ezt követően pedig az iskolavezető bemutatta az intézmény jelenét. Az elhangzottak után Baricsán István iskolalelkész sok áldást kért a jelenlévőkre, majd egy kis műsorral - gyönyörű versekkel, énekkel és zongorajátékkal - kedveskedtünk nyugdíjasainknak. A köszöntés végén egy szál rózsával és egy különleges bögrével ajándékoztuk meg vendégeinket, melyen felsorolásra került az iskola eddig ismert, valamennyi neve. A program végén nyugdíjasaink meséltek kicsit magukról, családjaikról – akárcsak egy osztálytalálkozó alkalmával. A hosszúra nyúlt délután végén büféasztalos vacsorával leptük meg vendégeinket. Hangulatos, szép délutánt tölthettünk együtt egykori munkatársainkkal. Jó volt ennyi mosolygós, jókedvű embert látni, jó volt velük beszélgetni, közös emlékeket felidézni. Nagyon örültek egymásnak, nekünk és hálásak voltak, hogy gondoltunk rájuk.

 

GALÉRIA