Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

PÁLYAVÁLASZTÁSI KIÁLLÍTÁS – 2023. október 04-05.

Iskolánk ebben az évben is meghívást kapott a nyíregyházi pályaválasztási kiállításra, amelynek helyszíne ezúttal is a Continental Aréna volt. A kétnapos rendezvényen a vármegye középiskolái kaptak bemutatkozási lehetőséget, a látogatók köre pedig a vármegye általános iskolás tanulóiból tevődött össze.

Iskolánk prezentálásának előkészítését Varga Zoltán igazgatóhelyettes úr végezte.

Az intézményben folyó szakmai oktatás néhány jellegzetes eszköze került kiállításra (gépészet, vendéglátóipar, informatika ágazatokban).  Emellett fotóprezentációval, teasüteménnyel és a Cserepes Sándor igazgatóhelyettes úr által készített szórólappal kedveskedtünk a vendégeknek.

A bemutatkozásunk természetesen a személyes kommunikációkkal lett teljes. A standunkhoz látogató általános iskolás diákokkal, tanáraikkal és szüleikkel 12. A osztályos tanítványaink beszélgettek az iskolánkban folyó szakmai képzésről.  Tanulóink tevékenységét az első napon Szűcs Istvánné tanárnő, a második napon pedig Tóth Andrea tanárnő irányította. 

 

 

GALÉRIA