Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Paragh Veronika Kiváló Tanuló kitüntetésben részesült

A 2021/2022. tanévi Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyen (ÁSZÉV) Vendéglátóipari ismeretek tantárgyból 237 diák indult. Iskolánk 12.B osztályos tanulója – Paragh Veronika – az I. forduló interaktív megmérettetésének eredménye alapján bejutott az országos döntőbe. A diáklány nagyon szépen teljesített a döntő írásbeli és szóbeli fordulójában egyaránt, és szoros versenyben az előkelő országos 21. helyen végzett. Felkészítője: Papfalusi Angéla tanárnő.

Veronika négyéves lelkiismeretes tanulmányi, közösségi és szakmai munkáját, versenyeredményét a Szabolcs-Szatmár Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Kiváló Tanuló kitüntetéssel ismerte el.

Szívből gratulálunk az elért eredményekhez! További sikereket kívánunk!

GALÉRIA