Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Szabó Balázs koncertje a Lónyayban

Szabó Balázs énekes-zenész - 2012 óta évről-évre- Iskolakoncert című műsorával számos általános és középiskolás diákhoz juttatja el a gospelzenét. 2023. december 12-án a Lónyayba látogatott el, hogy előadásával hirdesse Isten igéjét.

Szabó Balázs számára nagyon fontos, hogy a diákok hallják az Evangéliumot. Saját bevallása szerint egy-egy koncert előtt gondolkodik és izgul, s ilyenkor is az Íráson keresztül jön a biztatás:

„...maradj csendben, és gondold meg Isten csodáit” (Jób, 3714)

Ebben az adventi időszakban valóban nagyon fontos lenne elcsendesednünk, befelé figyelnünk, éreznünk a hitet, a reményt, az örömet és a szeretetet. Balázs saját életének történeteivel hívta fel a figyelmet, hogy szakadt farmerban és rengeteg kérdéssel a szívünkben is lehetünk igaz hívők. Csak meg kell találnunk a kapcsolatot Jézussal.