Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

SZKTV sikerek a Lónyayban

Iskolánk tanulói az idei tanévben is megmérettették magukat a szakma kiváló tanulója verseny (SZKTV) megyei előválogatóján, amelyen 8 fő tanulónk sikeresen teljesített. Az elért eredményeik alapján mentesülnek a szakmai vizsga írásbeli (interaktív) vizsgatevékenységének teljesítése alól:

·         Balogh Vivien – kereskedelmi értékesítő

·         Danó Győző – hegesztő

·         Szabó Sándor – pincér-vendégtéri szakember

·         Koscsó Alexandra – pincér-vendégtéri szakember

·         Póti Lilla Réka – pincér-vendégtéri szakember

·         Balogh Pál – szakács

·         Szlávik Olivér – szakács

·         Zilahi Ramóna – szakács

Balogh Pál és Szlávik Olivér (szakács tanulók) az országos rangsor tekintetében az első tíz között szerepelnek, így meghívást kaptak az országos előválogatóba. Gratulálunk tanítványainknak és köszönjük az oktató kollégák (File Katalin, Meggyesi Anita és Gecseyné Papp Zsuzsanna tanárnők és Csonka Sándor tanár úr) lelkiismeretes és eredményes felkészítő munkáját!

GALÉRIA