Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Tisztelgés A magyar költészet napja előtt

Igen színes programokkal ünnepeltük idén A magyar költészet napját: verseltünk, túráztunk, posztoltunk.

Iskolánk több tanulója is részt vett egy új kezdeményezésben, az ún. vers-túrán. Négy helyszínen ismerkedhettek a nagy magyar költők alkotásaival, illetve idézettöredékekből kellett összerakniuk egy „egészet”. Akinek kedve volt, szavalhatott is. Így tett Bródi Róbert, 10.B-s diákunk is, aki könyvjutalomban részesült.

A 9.A, 10.B, 11.A és a 12.A osztály képviselői túrázás közben versdíszbe öltöztették városunkat, majd az arról készült képeket feltöltötték a posztoljverset.hu oldalra. Az 506 poszt azt mutatja, hogy idén ismét Vásárosnamény lett a legtöbb verset kiposztoló város az országban.

GALÉRIA