Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Együttműködés a Baptista Tevékeny Szeretet Misszió helyi intézményével

Vásárosnamény főutcáján, iskolánk épületétől néhány háznyira épül a Baptista Tevékeny Szeretet Misszió új épülete. A Vásárosnaményi Szociális Szolgáltató Központ kétszintes épületéhez hatalmas kert tartozik, amelynek parkosításához a Magyarországi Baptista Egyház 500 év 500 fa projektjének keretében 15 darab fát kapott az intézmény.

Nagy Klára intézményvezető megkeresésére - 2021. november 26-án pénteken - 10.A osztályos diákjaink segítettek elültetni a facsemetéket, ezzel teljesítették az Iskolai Közösségi Szolgálat egy részét.

Hálásan köszönjük Voloscsuk László osztályfőnöknek és Kardos Béla tanár úrnak, hogy a helyszínen felügyelték és irányították a tanulók munkáját!

GALÉRIA