Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Értékes barangolás 2023

Immár második alkalommal vesz részt intézményünk az Értékes barangolás elnevezésű versenyen, melyek célja, hogy a diákok megismerjék hazánk nemzeti értékeit.

A négy fordulóból álló csapatverseny első megmérettetésére 2023. november 14-én került sor. A redmenta feladatlapsor mind a hungarikumokra, mind a kiemelkedő nemzeti értékekre, mind pedig a vármegyei értékekre nagy hangsúlyt fektetett, továbbá a Hungarikum bizottság munkájára vonatkozóan is tartalmazott kérdéseket. A lónyaysok 96,5 %-os teljesítménnyel, a vármegye 2. legjobb eredményével jutottak tovább a középdöntőbe.

Gratulálunk Juhász Olívia Johanna 10. B, Lechner Noémi 10. A, Nagy Kristóf 10. A és Harsányi Roland 10. A osztályos tanulóknak és felkészítőjüknek, Badakné Péter Ildikó tanárnőnek!

A csapatnak sok sikert kívánunk a következő forduló feladatainak teljesítéséhez!