Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Lónyay Oktoberfest 2022

Iskolánk 9.B osztályos tanulói 2022. október 12-én Katonáné Deák Dóra és Tóth Kornélia tanárnő vezetésével különleges német órán vehettek részt, amelyen felelevenítették a híres müncheni sörfesztivál hagyományait.

Az óra elején Barta Viktória érdekes prezentációt mutatott be a sörünnep történetéről, majd a diákok csoportokat alkotva ismerkedtek meg az Oktoberfest-tel kapcsolatos német szavakkal, kifejezésekkel. A tanulók az óra végén megkapták jól megérdemelt jutalmukat: megkóstolhatták a sörünnep egyik jellegzetes finomságát, a sós perecet.

Köszönet a finom perecekért Horváth Attila szakoktatónak és tanítványainak, ill. Badakné Péter Ildikó osztályfőnöknek a szervezésben nyújtott segítségéért!

GALÉRIA