Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Nyílt nap 2022

Örömünkre szolgál, hogy ebben a tanévben ismét lehetőségünk nyílt a hagyományos iskolai nyílt napot megszervezni, melyre 118 fő általános iskolai tanuló regisztrált.

A 8 órai kezdésig a meghívottak az aulában megtekinthették a pincér tanulók keze munkáját dicsérő díszasztalt, a pék tanítványok által prezentált sütőipari termékeket,  a szakács tanulók által bemutatott hidegkonyhai készítményeket, valamint a cukrász tanítványaink díszmunkáit.

Ugyanitt találkozhattak az érdeklődők a rendészet, a gépészet és az informatika ágazat jellegzetes eszközeivel is.

Nyolc órakor igazgatónő egy részletes prezentációval ismertette a következő tanév beiskolázási programját.

Ezt követően iskolánk tanárainak vezetésével az idelátogató tanulók, szülők és pedagógusok betekintést nyertek a tanműhelyekben folyó munkába: a kereskedelmi és a felszolgáló kabinetben, a fémipari és az informatikai tanműhelyben, valamint a tankonyhában és az étekházban.

Az aulába visszaérkező vendégeknek étvágyfalatokkal, teasüteményekkel és teával kedveskedtünk.

A nyílt nap tombolasorsolással zárult, a játék végén 1 tortával és 2 hidegtállal lettek gazdagabbak a résztvevők.

Tartalmas rendezvényt zártunk, köszönet illeti a nyílt nap sikeréért munkálkodó valamennyi résztvevőt.

GALÉRIA