Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Pénzügyi és Vállalkozói Témahét 2024

A hagyományokhoz híven az idén is megrendezésre került iskolánkban a Pénzügyi és vállalkozói témahét (Pénz7). 2024. márciusában, két héten át több érdekes tevékenységben vehettek részt a tanulók: pénzügyi és vállalkozási fogalmakkal kapcsolatos interaktív wordwall-os játék, versmondó verseny, PénzFutam szabadtéri kalandjáték, Gyümölcspiac, valamint a Remek süti gazdasági játékok, Okosan a hitelekről témafeldolgozás. A tanórák és a feladatok hozzájárultak, hogy a diákok még inkább megfelelő képet kapjanak a tudatos pénzkezelésről, a megtakarítás fontosságáról és a hitelek előnyeiről és esetleges hátrányairól.

Összességében nagyon tartalmas és hasznos időszakot tudhatunk magunk mögött, melynek során ismételten sikerült bevonni tanítványainkat különböző pénzügyi témák feldolgozásába.

Tanulóink Gecseyné Papp Zsuzsanna, Meggyesi Anita és Papfalusi Angéla oktatók szervezésében oldották meg az izgalmas feladatokat.