Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Rendhagyó irodalomóra a Lónyayban

2022. április 25-én iskolánk technikus tanulói egy rendhagyó irodalomóra keretében ismerkedhettek a kortárs költészettel a Köszönjük Magyarország! jóvoltából. A program célja az volt, hogy a középiskolás diákok találkozhassanak kortárs művészekkel, legyen szó költőről, muzsikusról, vagy színművészről.

A CarPEDIGnem duó tagjai Kürti László, a Balassi Bálint-emlékkard irodalmi díjjal kitüntetett költő, verseit zenésítették meg különböző stílusban, pl. a blues - a hiphop különösen tetszett a diákoknak. A duó egyik tagja, Karap Zoltán, érdekes kérdéseket által a lónyaysok bepillantást nyerhettek a versírás titkaiba. Dézsi Darinka színművésznő nagyszerű énekhangja tette felejthetetlenné a rendhagyó irodalomórát.

Köszönet az osztályfőnököknek a szervezésért, az órát tartó tanároknak pedig a felügyeletért!

GALÉRIA