Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Rendhagyó osztályfőnöki órák a Lónyayban

„Szerintem az egyik legnagyobb csoda, hogy Isten mindünket egyedinek, egyéniségnek alkotott meg - ti mind egyéniségek vagytok!”

- írja Szabó Balázs gospel énekes a facebook oldalán. Ez a mondat nagyon jól tükrözi Szabó Balázs egyéniségét, magával ragadó stílusát, amellyel elvarázsolja a diákokat, akikkel beszélget. A lónyaysok is ebben a csodában részesülhettek egy-egy osztályfőnöki óra erejéig 2023. február 3-án.

Az énekes mesélt a saját buktatókkal teli diákéveiről, a családjáról, Istennel való kapcsolatáról. A diákok példát láthattak maguk előtt – a 9.A, 9.c, 9.e, 9.f és 9.g osztályok tanulói –, ihletet meríthettek életvezetéséből, a kötetlen beszélgetés kapcsán megismerkedhettek Balázzsal, illetve a hitélettel.

Nemcsak a diákjaink gazdagodtak a rendhagyó osztályfőnöki órákon, de Balázs is pozitív élményekkel tért haza:

"4 osztályfőnöki órán találkozhattam a fantasztikus 9. osztályosokkal. Nagyon felemelő nap volt, sok izgalmas (vissza)kérdéssel és reakcióval. Hálásan köszönöm a meghívást, a bizalmat és a szeretetteljes fogadtatást!"

 

GALÉRIA