Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

Ünnepi megemlékezés, pályaorientációs nap

2019. március 14-én tartalmas programokon vehettünk részt.

Elsőként a március 15-i ünnepi megemlékezésre került sor. A 171 évvel ezelőtti eseményeknek egy újszerű, érdekes megközelítését jelenítették meg a 10.A, 11.A és a 12.B  tanulói, hiszen a nők forradalomban betöltött szerepe alapján mutatták be az 1848-as történéseket.    

Köszönjük Badakné Péter Ildikó tanárnőnek az ötletes, színvonalas műsor színpadra állítását!

Az ünnepi megemlékezést a Pályaorientációs nap programjai követték.

Elsőként kilencedik évfolyamos diákjaink az Internet veszélyeivel kapcsolatos filmekből  kaphattak hasznos információkat, a felsőbb évesek pedig a munkaügyi központ munkatársának előadását hallgatták meg.

Ezt követően valamennyi tanítványunk tudatos vásárlással, fogyasztóvédelemmel kapcsolatos ismereteket sajátított el. Osztályonként hat témát csoportmunkában feldolgoztak, majd prezentálták a megtanultakat, ezután pedig minden csapat kitöltötte az elhangzottakra épülő totót.  A legjobban teljesítő csapatok apró jutalomban részesültek.

 A feladatok előkészítéséért köszönet illeti Szászi Dóra tanárnőt.

A fogyasztóvédelmi blokk után záró programként pedig néhány tanítványunk megmutatta zenei tehetségét az iskolai Ki Mit Tud? keretében.

Ez a nap mindannyiunk számára értékesen, hasznosan telt el.

GALÉRIA