Üdvözöljük iskolánk weboldalán ! Iskolánk OM azonosítója : 201728

IX. Szakma Sztár Fesztivál

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2016. április 18-20. között rendezte meg a IX. Szakma Sztár Fesztivált Budapesten, a Szakma Kiváló Tanulója és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjét. Megyénket három tanuló képviselte a versenyen.

A vásárosnaményi Lónyay Menyhért Baptista Szakközépiskola és Szakiskola tanulói sikeresen szerepeltek a megmérettetésen.

Nagy Anita 12.e osztályos tanuló férfiszabó szakmában I. helyezést ért el, míg Hadar Mónika 14.C osztályos tanuló vendéglátásszervező-vendéglős szakmában IV. helyen végzett. Mindketten mentesülnek a szakmai vizsga letétele alól.

Gratulálunk a lányok teljesítményéhez! Köszönjük nekik és felkészítő pedagógusaiknak, hogy öregbítették iskolánk hírnevét!